K10

Kontakt

K10 Redovisning hittar du i nyrenoverade lokaler i Slottsallén i Kalmar. Våra närmaste grannar är Kalmar Slott, Restaurang Söderport, Park Hermina och Slottshotellet. Varmt välkommen att besöka oss, våra öppettider är vardagar kl 8-17.

Besöksadress: Slottsvägen 3 D
Postadress: Box 120, 391 21 Kalmar
Telefon: 0480-210 50
E-post: info@k10.se

Våra medarbetare

Peter Roosling

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Mobilnummer: 070-33 157 00
Direktnummer: 0480-40 87 81
E-post: peter@k10.se

Dan Häggfors

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Mobilnummer: 0739-60 50 29
Direktnummer: 0480-40 87 82
E-post: dan@k10.se

Robin Komulainen

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Mobilnummer: 073-546 41 14
Direktnummer: 0480-40 87 86
E-post: robin@k10.se

Jimmy Emriksson

Redovisningskonsult

Mobil: 0735-30 47 35
Direktnummer: 0480-210 50
E-post: jimmy@k10.se

Michael Friberg

Redovisningskonsult

Mobilnummer: 076-032 02 94
Direktnummer: 0480-40 87 89
E-post: michael@k10.se

Christina Lindblom Petersson

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0480-40 87 84
Mobilnummer: 076-031 55 38
E-post: christina@k10.se

Frida Njord Petersson

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0480-40 87 83
Mobilnummer: 076-031 32 16
E-post: frida@k10.se

Sofia Sand

Redovisningskonsult/löneadministratör

Mobilnummer: 0730-29 64 95
Direktnummer: 0480-21 050
E-post: sofia@k10.se

Jenny Skaret

Redovisningskonsult

Mobilnummer: 070-359 56 58
Direktnummer: 0480-40 87 88
E-post: jenny@k10.se

Josefin Westerlund

Redovisningskonsult/löneadministratör

Mobilummer: 076-0 15 93 05
Direktnr: 0480-40 87 85
E-post: josefin@k10.se